• در حالت کلی باید گفت که نرم افزارهای slicer، به عنوان واسطه بین مدل 3D و پرینترعمل می کند . Slicer مدل را به یک سری از لایه های نازک تبدیل کرده و سپس به یک فایل (Geometric code =G-code) که حاوی دستورالعمل متناسب با نوع خاصی از پرینترشماست تولید می کند . در زیربه 10 برنامه slicer که  در دسترس هستند به اختصار توضیح داده شده اند :

 

 

Simplify3D یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Simplify است که در رده نرم افزار های مدیریت پرینتر سه بعدی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند.

اگر دوست دارید وارد مرحله ی پیشرفته تری از پرینت slicer سه بعدی شوید اما می خواهید در محیط کاری open source باشید، Repetier برای شما بهترین انتخاب است.

 یک نرم افزار ارزیابی slicer برای تمام پرینترهای سه بعدی Ultimaker است; اما می تواند برای پرینترهای دیگرهم مانند : RepRap،Makerbot ، Printerbot، Lulzbot وWitbox مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین این نرم افزار open source است.

احتمالاً نام آن «Keep It Simple Slicer» بوده ولی بر اساس نسخه ی نرم افزاری ای که انتخاب می کنید می توانید ابزار پیشرفته تری را در اختیار داشته باشید.

 Netfabb قبلاً به اسم Netfabb Basic معروف بود. در حال حاضر به جای دانلود Netfabb Basic به عنوان یک محصول جداگانه می توانید نسخه ی تست Netfabb  که به طور رایگان ارائه می شود را دانلود کرده و به مدت 30 روز با آن کار کنید.

این نرم افزار دیگری برای پرینت سه بعدی است که مناسب slicing مدل های خانگی است و توسط تولید کنندگان پرینتر سه بعدی تهیه شده است.

3D-Tool Free Viewer یک نرم افزار STL Viewer و STL Ckecker است که به کاربران اجازه می دهد یکپارچگی و قابلیت پرینت شدن فایلشان را چک کنند.

این نرم‌افزار تنها به slice خلاصه نمی شود، در‌واقع یک ماشین هوشمند و میزبان پرینتر سه بعدی است. امکانات آن واقعاً غیرقابل باور و شگفت انگیز است!

 MatterControl یک میزبان پرینتر سه بعدی برای کامپیوتر شخصی شماست; یعنی هردو آن ها حین پرینت باید به هم متصل باشند. می توانید فایل G-code را روی SD Card خود ذخیره کنید. رابط، دارای ساختار منظمی است.

این نرم افزار توسط سازنده پرینتر سه بعدی Raise3D ساخته شده که بر روی ارائه یک تجربه کاربر پسند و همه کاره تمرکز دارد.

ارسال هدیه

با گیفت باکس های متنوع

ارسال به تمام نقاط جهان

پست بین المللی بدون مرز

ارسال رایگان

برای کالاهای بالای 150 هزار تومان

Template Design:Dima Group